Türk Blender kullanıcılarının buluşma noktası. Video Dersler, İpuçları, Model, Oyun, Cycles Render, Materyal, ...vb

Kullanıcı avatarı
JuniourArt
Aktif Üye
Aktif Üye
Başlık Yazar
Ettiği teşekkür: 60 defa
Aldığı teşekkür: 15 defa

geri döndüm

10 Eki 2017, 22:20

ortalarda yoktum kral öldü demişler 
söyleyin kral geri döndü 

Şaka bir yana ama birkaç gündür belkide birkaç haftadır.Blenderla doğru dürüst ilgilenemiyorum gerek hoşlandığım kıza benden önce birilerinin gidip konuşmasımı artık ne orasını çözemedim ama moral bozukluğu gerek gereksiz okuluma saat gündüz 6 da gidip gece 6 da dönmem gibi saçmalıklar olsun gerek intel hd graphics ekran kartı işlemcisi ve intel celeron 1.40 ghz lı cpu lu bilgisayarımı değiştirme arzusu çünkü gerek boyama yapsam materyal eklemeye çalışsam blender kendini kapatıyor.2 gündür okul olmasada TEV bursu için ordan oraya koşturdum.Youtubea videoda atıyorum ama birkagündür onuda salladım.Neyse ben gene devam etcem ama TEV'den mülakata çağırcaklar şu burs bi çıksın pc yi değiştircem inş çıkar bende ilerlemeye açık olabilirim graphik tablette alıcam tabi eğer çıkarsa aydan aya alırız.Yaptığım çalışmayı atıyım kafa modeli üzerine blenderella yı izleyerek yaptığım bir çalışma aynı referans resmi kullanmadım ki benim referans resmimde hata olduğu halde güzel bir çalışma oldu tekrardan hafızamı tazelememe yardımcı oldu bir sonraki çalışmam modele riggid eklemek olucak animasyon alanında ilerlemek istemiyorum çünkü aldığım bazı haberlere göre programlara gelen eklentiyle çok rahat animasyon yapabiliyormuşuz hatta 3d max de devrim yaratcak bir eklenti vardı a pozu da verebilen bir eklentiydi sanırsam aklımda yok ama neyse kafanızı fazla ağrıttım gereksiz gelebilir ama durumun özeti bu ama daha fazla foruma katılacağımızı size söyleyebilirim.Hatalar var evet ama diğerlerinden iyi olduğunu gözüm kesmese beni azıcık tanıyorsanız atmazdım ve bir suprizim daha var onuda bulabilecekmisiniz!
Resim

Yaparsam olur !

Giriş  •  Kayıt