Türk Blender kullanıcılarının buluşma noktası. Video Dersler, İpuçları, Model, Oyun, Cycles Render, Materyal, ...vb

Erdogan
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Robot savasçi

05 Ara 2014, 21:07

3d Blender ile suan modellemekte oldugum bir robot savasçi modelim.

Resim
Resim
Resim
'' ``Araştırmadan kendim bulmadan kabul etmiyeceğim dediğiniz zaman keşfedebilirsiniz.Buda ancak çoğunluğa karşı bir başımıza kalmaktan korkmadığımız zaman olabilir.. Krisnamurti).''

deoden
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Re: Robot savasçi

05 Ara 2014, 21:11

2. resim top view degil mi? Guzel duruyor ama daha fazla isikla ayrintilar daha guzel goruruz :)

Erdogan
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

05 Ara 2014, 21:47

Model suan hala yapim asamasinda.Karanlik olmasi kousunda size katiliyorum,Birdahaki sefere daha dikkatli olmaya calisacagim. Eveto resim top view :)
'' ``Araştırmadan kendim bulmadan kabul etmiyeceğim dediğiniz zaman keşfedebilirsiniz.Buda ancak çoğunluğa karşı bir başımıza kalmaktan korkmadığımız zaman olabilir.. Krisnamurti).''

Erdogan
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

3d Blender Robot modelimin suanki son hali

06 Ara 2014, 01:03

Resim

Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Yapım 14
Moderator
Moderator
İletişim:

07 Ara 2014, 00:45

Mekanik ayrıntıları çok iyi. Her çalışmanda kendini geliştiriyorsun Erdoğan.

Bu modeli bir Türk filminde hayal ediyorum da: robotlar kontrolden çıkıp Dünya'yı istila ediyor hesabı.. Yapabilsek ne kadar güzel olurdu değil mi? Hatta mühendislerimiz, bu modele benzer robotları ordu için üretmeye çabalasa.. O günleri görebilecek miyiz acaba?

Erdogan
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

07 Ara 2014, 01:02

Tesekkür ederim bu sayfa sayesinde kendimi epey gelistirdim.Bence bu sayfada emegi geçen insanlari tebrik etmek gerekir:) Onlarin fedakarliklari sayesinde bunu basarabildim. Ayrica buradan Hepsine teker teker tesekkürlerimi sunuyorum :)
Evet film olarak çok keyifli olur.Fakat ben antimilitarist birisi olarak umut ediyorumki böyle silahlara hiçbirzaman ihtiyaç olmasin.