Türk Blender kullanıcılarının buluşma noktası. Video Dersler, İpuçları, Model, Oyun, Cycles Render, Materyal, ...vb

Kullanıcı avatarı
halil
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

500 Ücretsiz KatıYüzey (HardSurface) Modeli (KitOps)

23 Haz 2019, 18:54

Merhaba arkadaşlar,
Ücretli ve ücretsiz sürümleri olan KitOps eklentisi ile birlikte ya da eklentiden bağımsız olarak kullanabileceğiniz 500 adet katı yüzey model dosyası paylaşılmış. Üstelik Tamamen ÜCRETSİZ!

Dosya boyutu yaklaşık 350 MB. Modelleri indirdim ve gördüm ki Blender 2.80 versiyon ile direkt açılabiliyor.
2.80 öncesi sürümlerde File > Append (Shift + >F1) yöntemi ile çalışmalarınıza ekleyebilirsiniz. (iç ayarlarda Object kısmındaki tüm nesneleri A tuşu ile seçmeniz yeterli)

Dosya içerisinde Çok güzel modeller ve modellere ait görüntüler mevcut.
İster objeleri  birleştirerek, yeni modeller oluşturun, isterseniz sadece modelleri inceleyin.

Yapılan tanıtım / Açıklama şöyle;
Bu muazzam kütüphane, çarpıcı robotlar, makinalar, bilim kurgu cihazları, silahlar veya diğer mekanik eşyaların yapımında kullanılabilecek 414 tekil nesne ve 108 mesh grubundan oluşuyor!

Hey Millet!
Sizinle bir Katı Yüzey Kitbash Paketi 01 paylaşmak istiyorum ve umarım CG'nin (Computer Graphics) farklı alanlarındaki diğer birçok 3d sanatçı ve tasarımcı için faydalı olabilir! Bu muazzam kütüphane, çarpıcı robotlar, makine, bilim kurgu cihazları, silahlar veya diğer mekanik şeylerin oluşturulmasında kullanılabilecek 414 tekil nesne ve 108 mesh grubundan oluşuyor, sadece hayal gücünüzü kullanın! Umarım bu paketi faydalı bulursunuz ve  size yardımcı olur!
Lütfen bana bu kitbash paketini kullandığınız eserlerinizi göndermekten çekinmeyin. Oluşturduklarınızı görmek gerçekten harika olur!
Bu paket tamamen ücretsizdir!

Bağlantı; https://www.kit-ops.com/store/andrew-averkin-kitbash
Dosyayı bu linkten indirebilirsiniz

Resim
Resim
Açık Kaynak Dünyası Vatandaşı