Türk Blender kullanıcılarının buluşma noktası. Video Dersler, İpuçları, Model, Oyun, Cycles Render, Materyal, ...vb

Kullanıcı avatarı
JuniourArt
Aktif Üye
Aktif Üye
İletişim:

Redd-i miras

25 May 2017, 00:13

herkesten anne babasından birşeyler ben sanki Jhonny Bravo gibi reddedilmeyi miras almışım.Faceden sınıftaki teklif ettim konuştuğum var diye reddedio kara cahil konuştuğum mu der insan şuna bak ya sevgilin olmasa düşünürmüydün dedim sınıftaki herkesi kardeş olarak görüomuş hadi lan ordan yeme beni düşünmezdim dio gece gece ya niye reddediliyorum abi bıktım vallaha bıktım üniye gitmeyi bile istemiyorum kızın birine çıkma teklifi eder reddedilirim diye ama kendimi de durduramıyorum bana birşeyler oldu eve parke yapılcak boyancak dediler evi altını üstüne getirdik oturcak yer yoktu blenderla ilgilenemedim masaüstünde (ben laptopda blender çalııyorum masaüstünde kardeşim var ) oyun oynadım tekrar bağımlı günlerim döndüm forumada ara verdik bak reddeddi ya dünyam başıma yıkıldı emi birde ben bunu sınav günü görcem bu birde güle güle gelir çıldırcam moralim bayağı bozuk resimde çiziyimde hakikaten Jhonny Bravo'ya döndüm yapan yapıyor bizde reddediliyoruz.Jhonny gibi kaslıda değilim ohhh rahatladım ya konuştuğum var dio lan benlede konuşuosun sevgilim var desene sevgilim var desene offff hakikaten sinirliyim zaten ne lisede ne ortaokulda ne de bıraktığım afyonda oldu .Memlekete tekrar üniye geldik.Ben kızlarla uğraşamam sevgili ayakları bana göre değil bana birşeyler oluyor duramıyorum hakikaten duramıyorum psikolojik bir rahatsızlığım mı var diye doktora gitcem hakikaten gitcem abi  ben rahatladım zaten konu dışı başlığa reddedildim ya o yüzden şöyle demeyin lan bu çocukta herşeyini burayamı yazıyor burası dingonun ahırımı demeyin içimi dökmem lazımdı yoksa çatlıcaktım.gece gece kimse ne yazıyım reddedildim diye.lan kelimesini kullandım hakaret değil zaten kusura bakmayın hakaret anlamı yok ama daha kötü şeyler yazardım ama forumun kuralları var kimseyi zor durumda bırakmak istemiyorum hakaret anlamı olmasa bile bu argo (lan) kelimesini mazur görün

Sürçü lisans ettimse af ola daha gencim toyluğuma verin 
Gene reddedildim ya :D
Yaparsam olur !

Kullanıcı avatarı
Özgür
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
İletişim:

Re: Redd-i miras

25 May 2017, 00:41

Sıkma canını Emre! 
Suç, kızın sevgilisinde (senden önce teklif etmiş)  :oo

Kullanıcı avatarı
JuniourArt
Aktif Üye
Aktif Üye
İletişim:

Re: Redd-i miras

25 May 2017, 20:47

sevgilisi olduğu bile yalandır hocam kibarca reddetmiş oluyorlar çoğu böyle söylüyor yoksa kimsenin tutupda bu kızla konuşacağını düşünmüyorum ben :D bana ögre kız yalan söylüyor :D
Yaparsam olur !