Türk Blender kullanıcılarının buluşma noktası. Video Dersler, İpuçları, Model, Oyun, Cycles Render, Materyal, ...vb

TrGGwp
Üye
Üye
İletişim:

Cahilim,fikrim var,arkadaş ekibi oluşturmak istiyorum

22 Şub 2019, 13:00

Merhaba,ismim emre,27 yaşındayım.En baştan belirtiyorum cahilim.Bu sebeple fütursuzca eleştirip ders vermeyin.Güzel yaklaşımlar olursa hakaretsiz bir şekilde dilediğinizi söyleyebilirsiniz.Foruma 5 dk önce üye oldum.KHO endüstri mühendisliği mezunuyum.Mesleğim ve birazdan sizden isteyeceğim şey arasında bir bağ yok.Çok fazla detay anlatamam,anlatsamda anlaması zor olur çünkü herkesin farklı bir hayat tecrübesi var,sizde anlatsanız ben anlayamam.Şuan işsizim,herkeste olduğu gibi benimde hayallerim ve dünyada fark yaratacak über fikirlerim var.Hayallerimiz olmasa yaşayamayız değil mi :)
Şuan çalışmıyorum,benimle beraber yola çıkacak kişilerede verecek param yok. Kendim gibi boşta olan ama oyun yapabilecek arkadaşlar arıyorum.Benim katkım oyunun fikri,tasarımı,pazarlama ve satış stratejileri üzerine olacak.Herkes gibi bende fikrimin olay yaratacak bir seviyede olduğunu düşünüyorum.Eminim bu işlere yılları vermiş arkadaşlar zorluklarını biliyordur,hatta umutlarını yitirmiştir.Kendi mesleğim için bende aynı durumdayım ,bana sorsanız bende çıkış yolu olmadığını falan anlatırım.O işler öyle olmaz derim.Haklı olacağımız kısımlarda olur.Lafı daha da uzatmadan Allahın emri peygamberin kavliyle beraber oyun geliştirecek,gelirini herkesin eşit paylaşacağı projeme güzel sohbetli arkadaşlar istiyorum.İstanbul kartaldayım.Oyun grafiksel özellikler istemiyor.Bolca

TrGGwp
Üye
Üye
İletişim:

Re: Cahilim,fikrim var,arkadaş ekibi oluşturmak istiyorum

22 Şub 2019, 13:04

Sayfa çöktü,kopyala yaparken tamamını almamış,neyse zaten çok spesifik noktalara değinmedim finalde.Basit bir oyun fakat sunumu ve pazarlaması farklı olacak bir oyun.

lustral0606
Üye
Üye
İletişim:

Re: Cahilim,fikrim var,arkadaş ekibi oluşturmak istiyorum

01 Mar 2019, 21:30

Kardeşim senin durumdan müzdaribim. Benimle iletişime geçermisin? İnstagram
ergunozlemkrklnc