Türk Blender kullanıcılarının buluşma noktası. Video Dersler, İpuçları, Model, Oyun, Cycles Render, Materyal, ...vb

lemax
Üye
Üye
İletişim:

Stajım için çok acil yardıma ihtiyacım var...

24 Ağu 2019, 03:04

Merhabalar,

Stajım için Blender programını öğrenmemi istediler. Ben de öğrenmeye başladım. Fakat bu Salı gününe yetiştirmem gereken bir iş var ve yapmakta inanın çok zorlanıyorum. Artık psikolojim bozuldu ve buraya yazma kararı aldım. Allah aşkına bana yardımcı olabilecek biri var mı ? Çok çaresiz durumdayım. Teşekkürler.

0539-458-44-24 whatsapp numaramdan ulaşabilirsiniz... Almanya'da olduğum için ararsanız telefon düşmez. Lütfen biriniz yardımcı olun.. Lütfen..

lemax
Üye
Üye
İletişim:

Re: Stajım için çok acil yardıma ihtiyacım var...

26 Ağu 2019, 14:30

Kimseden ses yok sanirim :/

Kullanıcı avatarı
halil
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

07 Eyl 2019, 15:38

Merhaba,
Bu tür yardım talepleri, her zaman iyi niyetli olmuyor.
Bazen insanlar ücret karşılığı yaptırmaları gereken  şeyleri, forumdaki (sadece bizim forumda değil) kullanıcılara ücretsiz yaptırma yoluna gidiyor. İnsanlar kandırıldıklarını görünce, kolay kolay bu tür taleplere dönüş yapmıyor.
Yapmak istediğiniz iş hakkında detay verseniz, izlemeniz gereken yol ve yöntemler konusunda size yardımcı olunabilirdi.
Yıllık izinde olduğum için bilgisayardan uzaktaydım.
Blender'ı yeni öğrenen bir stajyerden ne kadar zor bir iş istenebilir ki? Ya da farklı bir ifadeyle, zor bir iş istemek doğru mu?
Açık Kaynak Dünyası Vatandaşı

Kullanıcı avatarı
Özgür
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
İletişim:

10 Eyl 2019, 03:41

Merhaba,
Bu tür yardım talepleri, her zaman iyi niyetli olmuyor.
Bazen insanlar ücret karşılığı yaptırmaları gereken  şeyleri, forumdaki (sadece bizim forumda değil) kullanıcılara ücretsiz yaptırma yoluna gidiyor. İnsanlar kandırıldıklarını görünce, kolay kolay bu tür taleplere dönüş yapmıyor.
+
Birden çok üyelik açarak, farklı üyeliklerden sorular soranlar
(çok kurnazlar ya  :icon_siritma: )
+
3-5 gün hoplayıp zıplayıp zoru görünce bırakan, insanların vakit ve emeklerini çalanlar

+
Forumda, beyzadelerin isteklerini yerine getirmek için hazır kıta insanların beklediğini sananlar
+
Kendi vakitlerini hoş geçirirken, 
öğrenmek için emek, vakit harcayan, kafa yoran forum üyelerinden
bilgi ve tecrübelerini, önlerine serilmesini bekleyenler
+
Yardım ile ayakçılık arasındaki farkı idrak edemeyen, 
gelip geçici, günü birlik yada tek soruluk, üyeler

Yardım ve bilgi alınmasına engel olmakta yada zorlaştırmaktadırlar...

Dedim de, demedim mi dedim? dicektim ama
Gereksiz tartışmalara girmemek, vakit ziyan etmemek ve sinirlerin halay çekmemesi için 
demicem işte... :icon_kahkaha: