Türk Blender kullanıcılarının buluşma noktası. Video Dersler, İpuçları, Model, Oyun, Cycles Render, Materyal, ...vb

Kullanıcı avatarı
Ali murtaza
Üye
Üye
İletişim:

Çıyan vs Tarantula (Blender 2.8 ile yapıldı)

12 Eyl 2019, 08:12

Eleştirilerinizi bekliyoruz. :) Bu sayfayı tavafuken keşfettim. Türkiye'den blender ile çalışan olacağını tahmin etmediğimden daha önce araştıramamıştım. Ama çok varmış bu beni sevindirdi. Gayet güzel bir sayfa olmuş. Elimden geldiğince katkıda bulunacağım inşallah. İlk olarak bu çalışmamı paylaşmak istiyorum :) 
Beğendiyseniz kanalımıza bir göz atabilirsiniz. 

Kullanıcı avatarı
byagcioglu
Üstat
Üstat
İletişim:

Re: Çıyan vs Tarantula (Blender 2.8 ile yapıldı)

12 Eyl 2019, 10:42

Kanalınıza abone oldum, iyi çalışmalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
Ali murtaza
Üye
Üye
İletişim:

12 Eyl 2019, 14:06

Kanalınıza abone oldum, iyi çalışmalar diliyorum.
Çok teşekkürler :) 

Kullanıcı avatarı
halil
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

15 Eyl 2019, 12:21

Aramıza hoş geldiniz.
Baran hocam, Blender'ın Türkçe kaynak sıkıntısına çözüm noktasında en fazla katkı sağlayan insandır diyebilirim.
Türkiyede Blender'ın tanınması ve kullanılması konusunda hazırlayıp paylaştığı dersler taktire şayandır. Kullanıcı sayısının artmasında büyük katkı sağlamıştır.

Henüz Kanalınızdaki tüm videoları incelemedim, ancak video sürelerine bakınca çalşmaların ekseriyetinin, sonuç (final) halini barındırdığı kanısına vardım.
Kanalınızda Türkçe içerikli dersler görmek istiyoruz. :icon_siritma:
Açık Kaynak Dünyası Vatandaşı

Kullanıcı avatarı
Ali murtaza
Üye
Üye
İletişim:

15 Eyl 2019, 13:14

Aynen sizin ve sitenizdeki diğer isimlerin çalışmalarına baktım gerçekten takdir edilesi çalışmalar.. 1 yıldır başladığımız için çok ürünümüz, eğitim videomuz yok. Yaptığımız birkaç tutorialı da İngilizce yaptık, çünkü böyle bir kitleden haberimiz yoktu :) 
Ama sırf buraya yönelik içerikler de oluşturacağız inşallah :) Çorbada tuzumuz olsun istiyoruz. Her ne kadar biraz geç de olsa hiç yoktan iyidir.